Bokhylla Ulferts

Bokhylla Ulferts
Bokhylla Ulferts
Bokhylla Ulferts
Bokhylla Ulferts
Bokhylla Ulferts
Bokhylla Ulferts

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STEN ENGDAHL & TAGE OLOFSSON, bokhylla, Ulferts ,1950/60-tal, med hyllplan, totalhöjd ca 174, bredd ca 100 cm, djup ca 50 cm

Bruksslitage, glaslyckor saknas

862929

2021-01-14