Anne Nilsson champagneglas Clown
Klubbat för:
1 900 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
ANNE NILSSON, "Clown", 2 st snapsglas, 2 st champagnestrutar, Orrefors, 1900-talets andra hälft, polykromt bemålade, monogramsignerade, etikettmärkta, höjd ca 19-27 cm
Kuntoraportti
862939
Päivämäärä:
2021-01-12