Ingegerd Silow rölakan 1900-talets mitt

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

INGEGERD SILOW, matta, rölakan, monogramsignerad IS, ca 205x137 cm

Fransar saknas

862940

2021-01-10