FÅTÖLJ

FÅTÖLJ
FÅTÖLJ
FÅTÖLJ
FÅTÖLJ
FÅTÖLJ
FÅTÖLJ
FÅTÖLJ
FÅTÖLJ
FÅTÖLJ
FÅTÖLJ

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÅTÖLJ, "Melvin", Homeline, 2000-tal, underrede i mattförkromade stålrör, textilklädsel, etikettmärkt, medföljer kudde, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage, fläckar förekommer

862975

2021-01-14