Vjeteslav Kliuchnokov oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

VJETESLAV KLIUCHNIKOV (född 1956): "Bofink", signerad och daterad Kliuchnikov 2009, olja på duk, ca 35x27 cm, oramad

Kuntoraportti

862978

Päivämäärä:

2021-01-11