Vjeteslav Kliuchnokov oljemålning
Klubbat för:
3 000 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
VJETESLAV KLIUCHNIKOV (född 1956): "Bofink", signerad och daterad Kliuchnikov 2009, olja på duk, ca 35x27 cm, oramad
Kuntoraportti
862978
Päivämäärä:
2021-01-11