Rashid Adgamow oljemålning

Rashid Adgamow oljemålning
Rashid Adgamow oljemålning
Rashid Adgamow oljemålning
Rashid Adgamow oljemålning
Rashid Adgamow oljemålning
Rashid Adgamow oljemålning

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RASHID ADGAMOW (1951-2017): "Hedvig Eleonora Kyrka", signerad och daterad 2009, olja på duk, ca 41x33 cm, oramad

862982

2021-01-11