Arne Norell "Jupiter" fåtölj
Klubbat för:
2 800 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
ARNE NORELL, "Jupiter", fåtölj, 1900-talets andra hälft, betsade ben, skinnklädsel, lösa dynor med knapphäftad klädsel, märkt med etikett, sitthöjd ca 41 cm.
Kuntoraportti
Bruksslitage.
862996
Päivämäärä:
2021-01-24