Arne Norell "Jupiter" fåtölj

Arne Norell
Arne Norell
Arne Norell
Arne Norell
Arne Norell
Arne Norell
Arne Norell
Arne Norell

Klubbat för:

2 600 SEK

2 000 SEK

ARNE NORELL, "Jupiter", fåtölj, 1900-talets andra hälft, betsade ben, skinnklädsel, lösa dynor med knapphäftad klädsel, märkt med etikett, sitthöjd ca 41 cm.

Bruksslitage.

862997

2021-01-24