Klubbat för:
2 600 SEK
2 000 SEK
ARNE NORELL, "Jupiter", fåtölj, 1900-talets andra hälft, betsade ben, skinnklädsel, lösa dynor med knapphäftad klädsel, märkt med etikett, sitthöjd ca 41 cm.
Bruksslitage.
862997
2021-01-24