OIDENTIFIERAD KONSTNÄR

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, komposition, signerad samt numrerad 6/75, carborundumetsning, ca 75x65 cm

Ej examinerad ur ram

863015

2021-01-14