Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, komposition, signerad samt numrerad 6/75, carborundumetsning, ca 75x65 cm
Ej examinerad ur ram
863015
2021-01-14
Gör en kostnadsfri värdering här