Koffert 1900-tal

Koffert 1900-tal
Koffert 1900-tal
Koffert 1900-tal
Koffert 1900-tal
Koffert 1900-tal
Koffert 1900-tal
Koffert 1900-tal
Koffert 1900-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KOFFERT, s.k. Amerikakoffert, tidigt 1900-tal, aluminium samt mässing med träribbor, höjd ca 54, 95x50 cm

Bruksslitage

863018

2021-01-14