Skrivbord

Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVBORD, 1900-talets andra hälft, engelsk stil, 2 lådor i sargen, mahogny, skiva med grönt läder, höjd ca 74, 105x60 cm

Bruksslitage, märken

863021

2021-01-11