Bordsduk 1800-tal

Bordsduk 1800-tal
Bordsduk 1800-tal
Bordsduk 1800-tal
Bordsduk 1800-tal
Bordsduk 1800-tal
Bordsduk 1800-tal

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSDUK, 1800-talets senare del, linnedamast, dräll, mönster med stjärnor, skrivet ägarmonogram (P.A.B.), ca 475x200 cm

Enstaka mindre fläckar, sammansydd av våder

863029

2021-01-12