Klubbat för:
14 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
VILHELM BJERKE PETERSEN (Danmark, 1909-1957): Figurer, monogramsignerad och daterad v.b.p -45, olja på pannå, ca 36x43 cm
863043
2021-01-12
Gör en kostnadsfri värdering här