Vilhelm Bjerke Petersen olja

Vilhelm Bjerke Petersen olja
Vilhelm Bjerke Petersen olja
Vilhelm Bjerke Petersen olja
Vilhelm Bjerke Petersen olja
Vilhelm Bjerke Petersen olja
Vilhelm Bjerke Petersen olja

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

18 000 SEK

VILHELM BJERKE PETERSEN (Danmark, 1909-1957): Figurer, monogramsignerad och daterad v.b.p -45, olja på pannå, ca 36x43 cm

863043

2021-01-12