Skrivbord 1930-tal
Klubbat för:
11 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SKRIVBORD, 1930-tal, kopia efter författaren Verner von Heidenstams skrivbord på Övralid, fanérat i mahogny, svärtade detaljer, på klotfötter, förgyllda beslag i form av lejonmaskaroner, höjd ca 79, 301x90 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
Smärre ytskador
863053
2021-01-12