Skrivbord 1930-tal

Skrivbord 1930-tal
Skrivbord 1930-tal
Skrivbord 1930-tal
Skrivbord 1930-tal
Skrivbord 1930-tal
Skrivbord 1930-tal
Skrivbord 1930-tal
Skrivbord 1930-tal
Skrivbord 1930-tal
Skrivbord 1930-tal

Klubbat för:

11 500 SEK

5 000 SEK

SKRIVBORD, 1930-tal, kopia efter författaren Verner von Heidenstams skrivbord på Övralid, fanérat i mahogny, svärtade detaljer, på klotfötter, förgyllda beslag i form av lejonmaskaroner, höjd ca 79, 301x90 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Smärre ytskador

863053

2021-01-12