Fåtölj rokokostil

Fåtölj rokokostil
Fåtölj rokokostil
Fåtölj rokokostil
Fåtölj rokokostil
Fåtölj rokokostil
Fåtölj rokokostil
Fåtölj rokokostil
Fåtölj rokokostil
Fåtölj rokokostil
Fåtölj rokokostil
Fåtölj rokokostil
Fåtölj rokokostil

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, 1900-talets andra hälft, rokokostil, skuren dekor, mönstrad klädsel, lös sittplymå, sitthöjd ca 43 cm

Brukslitage

863054

2021-01-12