Bent Lindström oljemålning

Bent Lindström oljemålning
Bent Lindström oljemålning
Bent Lindström oljemålning
Bent Lindström oljemålning
Bent Lindström oljemålning
Bent Lindström oljemålning

Klubbat för:

7 200 SEK

Arviointi

7 000 SEK

Kuvaus

BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Parismotiv, signerad och daterad Bengt Lindström -48, olja på duk, 62x51 cm

Kuntoraportti

863055

Päivämäärä:

2021-01-12