Bent Lindström oljemålning
Klubbat för:
7 200 SEK
Arviointi
7 000 SEK
Kuvaus
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Parismotiv, signerad och daterad Bengt Lindström -48, olja på duk, 62x51 cm
Kuntoraportti
863055
Päivämäärä:
2021-01-12