Bengt Lindström oljemålning

Bengt Lindström oljemålning
Bengt Lindström oljemålning
Bengt Lindström oljemålning
Bengt Lindström oljemålning
Bengt Lindström oljemålning
Bengt Lindström oljemålning

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Mansporträtt, monogramsignerad, olja på pannå, 39x31 cm

Nålhål i marginalen

863056

2021-01-12