Maria Schöffmann oljemålning

Maria Schöffmann oljemålning
Maria Schöffmann oljemålning
Maria Schöffmann oljemålning
Maria Schöffmann oljemålning
Maria Schöffmann oljemålning
Maria Schöffmann oljemålning

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MARIA SCHÖFFMANN (Österrike 1859-1941): efter, självporträtt Rembrandt, signerad Maria Schöffmann Wien, olja på duk, 95x74 cm

Dubblerad

863061

2021-01-12