Fanny Hjelm pastellmålning

Fanny Hjelm pastellmålning
Fanny Hjelm pastellmålning
Fanny Hjelm pastellmålning
Fanny Hjelm pastellmålning
Fanny Hjelm pastellmålning
Fanny Hjelm pastellmålning

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FANNY HJELM (1858-1944): Blomsterstilleben, signerad och daterad Fanny Hjelm -34, pastell, 63x50 cm

863064

2021-01-12