Aimo Taleva serigrafi

Aimo Taleva serigrafi
Aimo Taleva serigrafi
Aimo Taleva serigrafi
Aimo Taleva serigrafi
Aimo Taleva serigrafi
Aimo Taleva serigrafi
Aimo Taleva serigrafi
Aimo Taleva serigrafi
Aimo Taleva serigrafi
Aimo Taleva serigrafi
Aimo Taleva serigrafi
Aimo Taleva serigrafi

Klubbat för:

95 EUR

Utropspris

100 EUR

AIMO TALEVA (1938-2011) "Ha Hill", signerad samt daterad 1977, serigrafi, 14/50, 35x35 cm

863069

2021-01-17