Tapani Mikkonen serigrafi

Tapani Mikkonen serigrafi
Tapani Mikkonen serigrafi
Tapani Mikkonen serigrafi
Tapani Mikkonen serigrafi
Tapani Mikkonen serigrafi
Tapani Mikkonen serigrafi
Tapani Mikkonen serigrafi
Tapani Mikkonen serigrafi

Klubbat för:

35 EUR

Utropspris

150 EUR

TAPANI MIKKONEN (1952-2014) "Love II", signerad samt daterad -92, serigrafi, 19/60, 50x40 cm

863071

2021-01-17