Reino Hietanen litografi

Reino Hietanen litografi
Reino Hietanen litografi
Reino Hietanen litografi
Reino Hietanen litografi
Reino Hietanen litografi
Reino Hietanen litografi
Reino Hietanen litografi
Reino Hietanen litografi

Klubbat för:

300 EUR

Utropspris

150 EUR

REINO HIETANEN (1932-2014), "Epikuros bord", signerad samt daterad 2003, litografi, 33/70, 43x61 cm

863078

2021-01-17