Kauko Lehtinen litografi

Kauko Lehtinen litografi
Kauko Lehtinen litografi
Kauko Lehtinen litografi
Kauko Lehtinen litografi
Kauko Lehtinen litografi
Kauko Lehtinen litografi
Kauko Lehtinen litografi
Kauko Lehtinen litografi

Klubbat för:

40 EUR

Utropspris

150 EUR

KAUKO LEHTINEN (1925-2012) figurer, signerad samt daterad -95, litografi, 15/75, 17x12 cm

863083

2021-01-17