Jaakko Sievänen litografi

Jaakko Sievänen litografi
Jaakko Sievänen litografi
Jaakko Sievänen litografi
Jaakko Sievänen litografi
Jaakko Sievänen litografi
Jaakko Sievänen litografi
Jaakko Sievänen litografi
Jaakko Sievänen litografi

Klubbat för:

30 EUR

150 EUR

JAAKKO SIEVÄNEN (1932-2013) blomsterflickan, signerad samt daterad -03, litografi, 15/50, bildyta 60x78 cm

863085

2021-01-17