Kimmo Pyykkö litografi

Kimmo Pyykkö litografi
Kimmo Pyykkö litografi
Kimmo Pyykkö litografi
Kimmo Pyykkö litografi
Kimmo Pyykkö litografi
Kimmo Pyykkö litografi
Kimmo Pyykkö litografi
Kimmo Pyykkö litografi

Klubbat för:

190 EUR

Utropspris

150 EUR

KIMMO PYYKKÖ (född 1940) "tankarnas flykt" signerad samt daterad 1999, litografi, 64/70, papper storlek 39x56 cm

863090

2021-01-17