Elina Luukanen etsning

Elina Luukanen etsning
Elina Luukanen etsning
Elina Luukanen etsning
Elina Luukanen etsning
Elina Luukanen etsning
Elina Luukanen etsning
Elina Luukanen etsning
Elina Luukanen etsning

Klubbat för:

35 EUR

Arviointi

150 EUR

Kuvaus

ELINA LUUKANEN (född 1941) "gammal ria III", signerad samt daterad -79, linjeetsning och torrnål, 7/41 tpl´a, 25x23 cm

Kuntoraportti

863091

Päivämäärä:

2021-01-17