Elina Luukanen etsning
Klubbat för:
35 EUR
Arviointi
150 EUR
Kuvaus
ELINA LUUKANEN (född 1941) "gammal ria III", signerad samt daterad -79, linjeetsning och torrnål, 7/41 tpl´a, 25x23 cm
Kuntoraportti
863091
Päivämäärä:
2021-01-17