Skrivbordsstol

Skrivbordsstol
Skrivbordsstol
Skrivbordsstol
Skrivbordsstol
Skrivbordsstol
Skrivbordsstol
Skrivbordsstol
Skrivbordsstol

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVBORDSSTOL, tidigt 1900-tal, höj och sänkbar genom snurrning, stomme i ek, med fyra ben, sits i röd tyg, sitthöjd ca 49 cm

Bruks- och åldersrelaterad slitage, fläckar

863097

2021-01-14