Helge Riskula träsnitt

Helge Riskula träsnitt
Helge Riskula träsnitt
Helge Riskula träsnitt
Helge Riskula träsnitt
Helge Riskula träsnitt
Helge Riskula träsnitt

Klubbat för:

55 EUR

Utropspris

150 EUR

HELGE RISKULA (född 1951) "livets faser 3", signerad samt daterad -99, träsnitt, Tpl´a 7/10, 46x42 cm

863107

2021-01-31