Georges Rouault etsning
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
GEORGES ROUAULT (Frankrike, 1871-1958): "Réincarnation du Père Ubu : le Directeur de théâtre" etsning, signerad och daterad 1928 i plåten, 30x19 cm.
Plåtstorlek, gulnad. ej examineras ur ram.
863109
2021-01-18