Georges Rouault etsning

Georges Rouault etsning
Georges Rouault etsning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

GEORGES ROUAULT (Frankrike, 1871-1958): "Réincarnation du Père Ubu : le Directeur de théâtre" etsning, signerad och daterad 1928 i plåten, 30x19 cm.

Plåtstorlek, gulnad. ej examineras ur ram.

863109

2021-01-18