Oidentifierad konstnär 3 st serigrafier

Klubbat för:

30 EUR

Utropspris

150 EUR

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 3 st serigrafier, "Timelock", "Airlock", "Brak", signerade samt daterade -88, -89, serigrafier, 1/10, 6/9, Tpl´a, 30x35, bildyta 42x34 cm

863110

2021-01-31