Folke Lind teckning
2021-01-18
863115
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
FOLKE LIND (1931-2017): landskap, teckning, signerad och daterad 1.6.28, bildstorlek 28 x 28 cm.
Smärre skador på pappret, ej examinerad ur ram.