Heikki Kukkonen grafik

Heikki Kukkonen grafik
Heikki Kukkonen grafik
Heikki Kukkonen grafik
Heikki Kukkonen grafik
Heikki Kukkonen grafik
Heikki Kukkonen grafik
Heikki Kukkonen grafik
Heikki Kukkonen grafik

Klubbat för:

35 EUR

Utropspris

150 EUR

HEIKKI KUKKONEN (född 1954) "det blåser", signerad samt daterad 1996, etsning, Tpl´a I/V, 34x43 cm

863116

2021-01-31