Klubbat för:
1 000 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
KATARINA NORLING (född 1963): (2) "Bärnstensbarnen, Defixions," signerade och daterade K. Norling 2015 resp. 10/25, acryl på plast resp. CD-skiva, 44x31 resp. 12,5x14 cm
Zustandsbeschreibung
863117
2021-01-11
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner