Antoni Tàpies färglitografi

Antoni Tàpies färglitografi
Antoni Tàpies färglitografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

ANTONI TÀPIES (Spanien, 1923-2012): Komposition, färglitografi ur Derrière le Miroir nr 168 - 1967, ej signerad, 37,5 x 28 cm.

Ej examinerad ur ram.

863120

2021-01-18