Heikki Kukkonen etsning

Heikki Kukkonen etsning
Heikki Kukkonen etsning
Heikki Kukkonen etsning
Heikki Kukkonen etsning
Heikki Kukkonen etsning
Heikki Kukkonen etsning
Heikki Kukkonen etsning
Heikki Kukkonen etsning

Klubbat för:

35 EUR

Utropspris

150 EUR

HEIKKI KUKKONEN (född 1954) "natten närmar sig I", signerad samt daterad 1999, etsning, Tpl´a 20/30, 29x41 cm

863121

2021-01-31