Marja Hakala 2 st litografier

Marja Hakala 2 st litografier
Marja Hakala 2 st litografier
Marja Hakala 2 st litografier
Marja Hakala 2 st litografier
Marja Hakala 2 st litografier
Marja Hakala 2 st litografier
Marja Hakala 2 st litografier
Marja Hakala 2 st litografier

Klubbat för:

140 EUR

Utropspris

200 EUR

MARJA HAKALA (född 1947) 2 st litografier, signerade samt daterade -97, -98, 1/1, 35x35 cm

863122

2021-01-31