Brukslföremål Alessi

Brukslföremål Alessi
Brukslföremål Alessi
Brukslföremål Alessi
Brukslföremål Alessi
Brukslföremål Alessi
Brukslföremål Alessi
Brukslföremål Alessi
Brukslföremål Alessi
Brukslföremål Alessi
Brukslföremål Alessi
Brukslföremål Alessi
Brukslföremål Alessi
Brukslföremål Alessi
Brukslföremål Alessi

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ALESSI, tekokare, skål, citruspress, salt- och pepparkvarn, ströare, skålar, 2 st, tandpetarhållare, 1900-talets andra hälft, höjd ca 12-29 cm

Brukslitage, smärre skador

863126

2021-01-12