Bokhylla Bränntorps
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BOKHYLLA, 1950-tal, märkt "Bränntorps", teakfanér, 2 st sektioner bestående av 2 st underskåp, 1 st sekretärskåp samt 6 st hyllplan, höjd ca 174 cm, total bredd ca 164, djup ca 40 cm
Bruksslitage, ej monterad, mindre fanérskador, stoppklossar vid den ena draglådan saknas
863128
2021-01-14