Emil Zoir oljemålning

Emil Zoir oljemålning
Emil Zoir oljemålning
Emil Zoir oljemålning
Emil Zoir oljemålning
Emil Zoir oljemålning
Emil Zoir oljemålning

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EMIL ZOIR (1861-1936) Komposition med båtar, signerad, olja på duk, ca 68x101 cm

Krackelyr, skador på ram

863131

2021-01-18