Fällstolar 1900-talets andra hälft
Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 000 SEK
FÄLLSTOLAR, 4 st, 1900-talets andra hälft, möjligen Mobil Metal Italien, stomme i lackerad metall, ribbor klädda i läder, sitthöjd ca 46 cm
Brukslitage, smärre ytskador, bristningar på sittribbor (3 stolar)
863132
2021-01-12