Fällstolar 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

500 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

FÄLLSTOLAR, 4 st, 1900-talets andra hälft, möjligen Mobil Metal Italien, stomme i lackerad metall, ribbor klädda i läder, sitthöjd ca 46 cm

Zustandsbeschreibung

Brukslitage, smärre ytskador, bristningar på sittribbor (3 stolar)

863132

2021-01-12