Ljuskrona Oscariansk typ

Ljuskrona Oscariansk typ
Ljuskrona Oscariansk typ
Ljuskrona Oscariansk typ
Ljuskrona Oscariansk typ
Ljuskrona Oscariansk typ
Ljuskrona Oscariansk typ
Ljuskrona Oscariansk typ
Ljuskrona Oscariansk typ

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LJUSKRONA, 1800-talets slut, Oscariansk typ, 6 armad, olikslipade prismor på förgylld stomme, stomglas, höjd ca 90, diameter ca 50 cm, borrad för el

Borrad för el

863133

2021-01-11