Matgrupp David Rosén

Matgrupp David Rosén
Matgrupp David Rosén
Matgrupp David Rosén
Matgrupp David Rosén
Matgrupp David Rosén
Matgrupp David Rosén
Matgrupp David Rosén
Matgrupp David Rosén
Matgrupp David Rosén
Matgrupp David Rosén
Matgrupp David Rosén
Matgrupp David Rosén
Matgrupp David Rosén
Matgrupp David Rosén
Matgrupp David Rosén
Matgrupp David Rosén

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

DAVID ROSÉN, matgrupp, 5 dlr, teak, bestående av 4 stolar, sitthöjd 46, matbord med 2 iläggsskivor à 45, höjd 73, 145x80, totallängd 235 cm

Bruksslitage och mindre repor, ben med spricka

863141

2021-01-11