Matgrupp David Rosén
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
DAVID ROSÉN, matgrupp, 5 dlr, teak, bestående av 4 stolar, sitthöjd 46, matbord med 2 iläggsskivor à 45, höjd 73, 145x80, totallängd 235 cm
Bruksslitage och mindre repor, ben med spricka
863141
2021-01-11