Klubbat för:
3 800 SEK
2 000 SEK
TALLRIKAR, 8+1+1 st, DJUPA TALLRIKAR, 2+1 st, porslin, Kina, 1700-tal, dekor underglasyrblått främst av flodlandskap med pagoder, diameter ca 22,5-25,5 cm
Nagg, sprickor, en tallrik m lagningar,
863142
2021-01-12