Sideboard 1950-tal

Sideboard 1950-tal
Sideboard 1950-tal
Sideboard 1950-tal
Sideboard 1950-tal
Sideboard 1950-tal
Sideboard 1950-tal
Sideboard 1950-tal
Sideboard 1950-tal
Sideboard 1950-tal
Sideboard 1950-tal

Klubbat för:

4 400 SEK

2 500 SEK

SIDEBOARD, 1950-tal, fanerat med teak, 2 st låsbara skåp samt draglådor, höjd ca 78 cm, 159x42 cm

Bruksslitage, något ostadigt

863144

2021-01-14