Klubbat för:
4 400 SEK
2 500 SEK
SIDEBOARD, 1950-tal, fanerat med teak, 2 st låsbara skåp samt draglådor, höjd ca 78 cm, 159x42 cm
Bruksslitage, något ostadigt
863144
2021-01-14