Fåtölj med fotpall Göte Möbler

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJ med FOTPALL, 1970-tal, etikettmärkt Göte Möbler Nässjö, röd skinnklädsel, snurrbara, sitthöjd ca 38 cm

Bruksslitage, skinnet med nötning

863153

2021-01-14