Bokskåp Fabiani

Bokskåp Fabiani
Bokskåp Fabiani
Bokskåp Fabiani
Bokskåp Fabiani
Bokskåp Fabiani
Bokskåp Fabiani
Bokskåp Fabiani
Bokskåp Fabiani
Bokskåp Fabiani
Bokskåp Fabiani

Klubbat för:

8 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

TITTI FABIANI, "Book", bokskåp, 2 sektioner, Italien, formgivningsår 1969, vitlackerade, total höjd ca 195, 70x37 cm

Brukslitage, skador, märken, ett borrat bakstycke

863155

2021-01-12